Přeskočit na obsah

Insolvenční právo

V rámci své činnosti insolvenční správkyně jsem oprávněna podávat k soudu návrhy na osobní bankrot neboli oddlužení. Podáním návrhu na oddlužení Vám mohu pomoci zákonnou cestou vyřešit Vaší svízelnou finanční situaci a osvobodit Vás až o 70% Vašich závazků.

Při zpracovávání insolvenčního návrhu se snažím v prvé řadě porozumět Vaší konkrétní situaci a v souladu s právem nalézt zákonné řešení, aby oddlužení insolvenční soud schválil. V rámci činnosti insolvenčního správce Vám mohu nabídnout rovněž zastupování u soudu při jednání o Vašem oddlužení.

Během své činnosti insolvenční správkyně jsem sepisovala návrhy na oddlužení pro rodiny s dětmi, pro běžné zaměstnance, ale rovněž pro aktuálně nezaměstnané, maminky na rodičovské dovolené nebo pro osaměle žijící důchodce. Ke každému klientovi přistupuji individuálně a s ohledem na jeho tíživou finanční situaci.

Na základě 5+ leté praxe v oblasti sepisování návrhu na oddlužení mohu svým klientům garantovat, že soud návrh na oddlužení povolí. Pokud je Vaše finanční situace tísnivá a hledáte zákonné alternativy, můžete mě kontaktovat k bezplatné konzultaci, kde Vaší situaci zhodnotíme a pokusíme se nalézt řešení.

  • výkon insolvenční správkyně
  • sepis návrhů na oddlužení
  • sepis návrhů na konkurz
  • sepis přihlášek pohledávek do insolvenčního řízení
  • incidenční žaloby